PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5998}

Hakerzy

Hackers
6,8 28 905
ocen
6,8 10 1 28905
7,7 3
oceny krytyków
Hakerzy
powrót do forum filmu Hakerzy

Film mimo, że o komputerach ma przygodową koncepcję i nie nuży. Nie trzeba się znać na komputerach, żeby się nim nacieszyć. Napięcie rośnie. Nie ma czasu na nudę są pokazane zagrożenia związane z hakerami przy okazji wielu luźnych motywów i przygód hakerów. Film ma masę zalet i nie muszę się rozpisywać. Główną jest jego łatwość w odbiorze/MUZYKA/pomysłowość/POstaci. Ocena może i nieco zawyżona ale dla mnie film jest prześwietny 10/10

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

film zapada w pamięci. choć oglądałam go z 7 lat temu nadal go pamiętam. Moja ocena 10/10

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Wiadomo z hackowaniem nie ma za dużo wspólnego. Ale gdy powstał... oooooooooooo... to prawie w gacie srałem z podniecenia :D
Sama idea sieci, wolności coś wspaniałego i do tego młodziutka Angelina. Trudno opisać coś czego się słowami nie da ogarnąć.

Movie_Crash_Man

Fajny ,sympatyczny film, który przeniósł Mnie w tamte dobre, stare czasy mmmm 8/10

ocenił(a) film na 8
ATTAGA08

zajefajny

ocenił(a) film na 8
giovanni50

film jest genialny... lubie do niego wracać... soundtrack awesome!

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Nie wiem czemu, ale w latach 90 około 95 roku w filmach występował specyficzny klimat. Tamten styl ubierania ludzi, zdięć, prowadzenia akcji to wszystko biło jakimś klimatem. Przykład inny z 95 mortal kombat. Tęsknię.

Movie_Crash_Man

Mówisz, że nie wiesz czemu, ale jako klimat wymieniasz banały. Oczywiście, że w różnych czasach ludzie się różnie ubierają. Zmienia się styl prowadzenia akcji. Widzowie woląc jakiś styl od innego twierdzą naiwnie, że wtedy było właściwie, a innym razem niewłaściwie.

Nawiasem - jak z kultowością Hakerów po latach? Czy nie przesadziłeś znów ze słowem zbyt mocnym? Film miał swoje pięć minut, ale dziś młode pokolenie może go nawet nie poznać, taki jest zapomniany.

ocenił(a) film na 9
hyrkan

Ty dziadu zamilcz.

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Jeden z moich ukochanych filmów- klimat wspaniały.. :)

ocenił(a) film na 4

uroczo przerysowany tylko ciekawie czy tak do końca nieświadomie, kultowy klimat, pamiętam jak go widziałem jako totalny małolat teraz trochę mnie bawił ale bardziej frustrował.

Movie_Crash_Man

W innej naszej rozmowie uznajesz za zaletę to, że film jest tylko dla wyszukanego widza. Nie jesteś konsekwentny. Ta sama cecha filmu jest zaletą, gdy film lubisz, wadą, gdy nie lubisz. Natomiast gdy się przeczyta kilka twoich recenzji po kolei, widać straszne sprzeczności, płynność kryteriów i nieuzasadnione etykietowanie.

Niedobrze, jeśli ktoś się Twoimi rekomendacjami pokieruje.

ocenił(a) film na 9
hyrkan

OBSYSAJ.

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Ten film to gniot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones