PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9928}

Kod dostępu

Swordfish
6,8 41 371
ocen
6,8 10 1 41371
5,1 8
ocen krytyków
Kod dostępu
powrót do forum filmu Kod dostępu

Zastanawiam się

ocenił(a) film na 6

Tak się zastanawiam czy dziś w tv lepiej obejrzeć ten film. Kod Dostępu jest na tvn o 21:30 czy może
lepiej zobaczyć Aż Poleje Się Krew na TVP1 o 22:20 gdzie nie ma reklam, a film dostał 2 Oscary.
Hmm, chyba sam sobie odpowiedziałem.

ocenił(a) film na 7
mk34

mam podobny problem. nie wiem czy mam obejrzeć Kod Dostępu, czy tak uwielbiane przeze mnie Lśnienie ;|

suomii

Ja bym obejrzała Lśnienie!:) uwielbiam Lśnienie:>

mk34

to zalezy czy wolisz ogladac tandetny i sztampowy film o hackerze z fabula jakich tysiace czy ambitniejszy film z przekazem ktory jednak jest dosc ciezki, nie kazdemu sie bedzie podobal i nie kazdy go zrozumie.

mk34

Aż poleje się krew to arcydzieło natomiast, Kod dostępu to taki sobie filmik. Wybór należy do Ciebie!

ocenił(a) film na 5
mk34

Trzeba było oglądać Aż poleje... bo kod dostępu był dość mierny choć obsada wskazywała by na dużo większy potencjał!

ocenił(a) film na 8
michal100

Powiem tak - zupełnie inne dwa gatunki filmowe, oba filmy jak na gatunek który reprezentują bardzo dobre, chcesz się wyluzować i obejrzeć sexowną Berry bierz Kod Dostępu, chcesz film trudniejszy bierz Aż poleje...

mk34

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones