PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107404}

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
7,8 425 465
ocen
7,8 10 1 425465
6,4 27
ocen krytyków
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka
powrót do forum filmu Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

bazdziew i strata czasu ,a jedynka była nawet w miare

ocenił(a) film na 9
cott77

Taki wpis to czysta prowokacja .Nie uzasadniona wypowiedź i w ogóle ŻAL MI cIEBIE

ocenił(a) film na 9
Master123

Nie oceniaj filmu na 1 bo jest fantastyczny ,tak jak zrobiłeś z Władcą pierścieni

ocenił(a) film na 5
Master123

Żadna tam prowokacja, po prostu kolega wyżej wyraził swoje zdanie. Masterze123, gdybyś miał choć trochę kultury to nie oceniałbyś autora tematu, zwłaszcza że on nie oceniał ciebie, a jedynie film! (ja dałem mu ocenę wyższą, ale zgadzam się z tym że w porównaniu do jedynki Skrzynia Umarlaka to totalna słabizna).

ocenił(a) film na 5
JaszczurXP

Chociaż z drugiej strony założyciel tematu faktycznie oceny ma bardzo dyskusyjne. Od razu widać ze jest to blog założyony tylko po to, aby obniżać lub podwyżać srednie ocen filmów.

ocenił(a) film na 9
JaszczurXP

I to mnie wkurza !.Nudzi mu się i od razu zakłada temat że jego zdaniem film zasługuje na 3/10 .No po prostu to jest skończony idiota ,kogo to obchodzi .Rozumiem że jakąś dobrą ocenę dał ,chce zachęcić ,że to jakiś świetny film ,ale on dał 3/10 .Zniechęca ludzi i wszystkich wkurza .

ocenił(a) film na 10
cott77

nie zgadzam się zupełnie ;p ja tam bardzo lubię całą trylogię, moje ulubione filmy. ale rozumiem. każdy może mieć swoje zdanie i każdy ma swój gust ;pp

ocenił(a) film na 9
cott77

nie no koleś przegiąłeś normalnie jak ty nie widzisz w tym filmie akcji to nie wiem co ty za filmy oglądasz:];];];]niema akcji koleś do psychiatry trzeba iść koniecznie :];];];]

ocenił(a) film na 9
cott77

Dziwi mnie, że piszesz, że film to badziew, kompletna strata czasu, a na koniec, że jest nawet w miarę... Jak film jest "w miarę" to zwykle nie jest KOMPLETNĄ stratą czasu.
No i na dodatek dajesz mu 2/10, a nie 3/10 jak napisałeś...

Maratka

lepiej z debilem nie dyskutować ma coś uszkodzone go w mózgu Władce pierścieni ocenia na 3/10 a piratów na 2/10 dwie najlepsze trylogie ocenić na 2 albo 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones