PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=943}

Przeboje i podboje

High Fidelity
6,8 11 483
oceny
6,8 10 1 11483
7,2 12
ocen krytyków
Przeboje i podboje
powrót do forum filmu Przeboje i podboje

czytałam książkę i oglądałam film. w obydwu przypadkach byłam zachwycona. sama należę do osób, których pasja zajmuje bez granic, częśto zdarza mi się oceniać ludzi po muzyce jaiej słuchają (bądź po ulubionych filmach) - wiem żałosne i dziecinne, ale życie jest szalenie kolorowe. a film poniekąd o mnie naprawdę świetny!!!

ocenił(a) film na 8
Eeve

Ja muszę przyznać, że też tak mam jeśli chodzi o ocenianie ludzi, ponieważ jakby nie patrzeć to muzyka i filmy które lubisz mówią o tym czy i w jakim stopniu jesteś inteligentny i wrażliwy. Ocenianie ludzi na podstawie jego upodobań pewno nie jest dziecinne:) Przynajmniej dzięki tej metodzie się raczej uniknie "pustaków". A jeśli chodzi o film to naprawdę dobry, wracam do niego za każdym razem z miłą chęcią i nigdy sie nie nudzi. Poza tym to jak ktoś uważnie ogląda to można znaleźć jego głębszy sens i głębokie sentencje!!!
P.S. Masz fajne ulubione filmy, mimo że nie wszystkie oglądałem, to widać, iż czujesz klimat :)

ocenił(a) film na 10
Preacher_3

Zgadzam sie - ja też czesto ocenieam ludzi pod względem muzyki i filmów - tzn moze nie do końca oceniam, ale lubie wiedziec co lubią - rzeczywiście można wtedy odkryć wiele cech, na przykład wrażliwość czy oryginalność. I powiem szczerze denerwuje mnie jak ktoś uważa za swój ulubiony film taki na którym ja sie kompletnie zawidłem - albo np jego/jej ulubionym obrazem jest jakiś film taki bardzo komercyjny np matrix czy spiderman (tytuły wymieniam zupełnie przypadkowo - ja oczywiście oba te filmy lubie ale napewno nie na tyle żeby jes stawiac na piedestale)

Choć oczywiście trzeba też pamiętac że są rózne gusta i nie powinno sie o nich dyskutować:) - bo są one poprostu różne, każdy ma inne...


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Coyotman

Nawet nie wiedziałem o książce xD
A film -macie racje- zajebisty . Mimo że śmieszny jest tu tylko Jack Black to jest to jedna z moich ulubionych komedii.

Eeve

Eeve: "Film dla prawdziwych fanów muzyki", ale już nie wyjaśniasz dlaczego tak uważasz ;0 Chciałbym wiedzieć na czym opierasz swój pogląd, szkoda, że tego nie napisałaś. No nic, będę musiał sam sprawdzić. Wkrótce emitowany będzie w telewizji, może wtedy się dowiem, o ile go nie przegapię.

Ibrahim_Z

Ja natomiast czytałam najpierw książkę, wczoraj oglądałam film.
Pomijam już fakt, że puścili go na Polsacie, z reklamami trwającymi 20 minut, ale to jak każdy wie standard.
Rozczarowałam się trochę. W porównaniu z pierwowzorem, akcja się momentami strasznie dłużyła, i jakoś tak ogólnie obojętnie i bez emocji.
Na plus zdecydowanie całe sklepowe trio, tutaj twórcy się spisali. Scenografia też udana, minus oczywiście za Chicago, bo to ewidentnie klimat angielski :], ale powiedzmy, że udało się to ukryć w filmie.
6,5/10
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Ibrahim_Z

Bo tego chłopaku to się nie da zrozumieć, albo czujesz klimę albo nie :).
Czytając komentarze od razu widać, ze jedni utożsamiają się z bohaterami i "dodają serduszka" a inni piszą , ze jest nudny przeciętny. Jeśli ktoś ma audiofilskiego fika odbierze ten film inaczej, ciężko to wytłumaczyć.

ocenił(a) film na 10
Eeve

to co powiecie o mnie patrząc na moje filmy :)

ocenił(a) film na 7
Eeve

Swietne rozpoczecie "13th floor elevators - You're gonna miss me", milo sie oglada. 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones