PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9946}
6,7 5 517
ocen
6,7 10 1 5517
Szaleństwa panny Ewy
powrót do forum filmu Szaleństwa panny Ewy

Ewcia jak Ewcia :)

ocenił(a) film na 7

Takie fajne seriale, a tak niska ocena :(. Oj zmienia się to wszystko zmienia, tak szybko ... Pewnie, że nie są to "arcydzieła" w typie "Ojca chrzestnego", ale czy taboret nie różni się od fotela? Zatem po co je porównywać... Do rzeczy, interesujący serial, powstały w czasach brak i niedoborów :). Zupełnie jak pierwowzór książkowy napisany w czasie wojny, a wydany już po niej jako reakcja na lata beznadziei i smutku, z optymistycznym przesłaniem :)... Nie rozumiem tych wiecznych żali, ze 'nie warto', 'że głupie', 'że na kopyto', a jakie niby ma być skoro to zekranizowana konkretna proza, poza tym pierwotnie skierowana do młodszych widzów sprzed bez mała 60 lat :). Dzieci ludzi 'przedwojennych', osób z innej epoki, chociaż osobiście uważam, że dzięki temu jeszcze bardziej atrakcyjna zwłaszcza w formie filmu...W każdym razie zdziwiłam się niską oceną :) bo dla mnie to był kawał dzieciństwa, zabawy i rozrywki :).

libella

"Ojciec chrzestny" arcydziełem? Oglądałem, i w życiu nie widziałem bardziej nudnego i durnego filmu.

libella

Bo nie da się wszystkich zadowolić dlatego taka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones