John CusackI

John Paul Cusack

7,6
18 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Cusack

jestem w lekkim szoku, nawet tych badziewnych nie dostał. Dobrze że talentu nie mierzy się w wyróżnieniach:)

presence

ostatnio grał w samych gównach, ale wcześniej rzeczywiście miał niezłe role

Vaylander

Przepraszam! Jakie to gowna???

nadzia_filmaniak

2012, jutro będzie futro, wojenny biznes

Vaylander

Z " Jutro bedzie futro" to faktycznie przesadzili:) ale pozostale nie byly takie zle.

nadzia_filmaniak

Zgadzam się z tobą w 100% :)

D3Mania

Poza tym johna uwielbiam i kazdy Jego film przetrawie;)

nadzia_filmaniak

Dobrze się ogląda z nim filmy w wielu naprawdę dobrze zagrał swoją rolę ostatnio oglądałem "Tożsamość" ciekawy film :)

D3Mania

Tozsamosc, heh dobry bardzo dobry film, pasuja mu naprawde takie rolki, chociaz ja osobiscie polecam Con Air i Ulubiency Ameryki :)

nadzia_filmaniak

W każdym bądź razie John Cusack powinien mieć jakąś nagrodę trochę smutne że żadnej nie dostał :( . Con Air no Całkiem dobry jestem ciekaw jak wypadnie w tych nowych filmach z 2012 .

D3Mania

Hehe ja rowniez:) ale Kruk zapowiada sie bardzo ciekawie- juz sie doczekac nie moge na premiere!

nadzia_filmaniak

Faktycznie zapowiada się ciekawie :) chyba pójdę do kina ogólnie mam nadzieje że w tym roku będą lepsze filmy niż w 2011 może w tym za jakąś role w końcu John dostanie nagrodę :p

D3Mania

Ja rowniez mam taka nadzieje.... byle to tylko nie malina! :(

nadzia_filmaniak

U mnie jest odwrotnie: Jutro będzie futro to całkiem przyjemna absurdalna, niezbyt ambitna, ale całkiem zabawna komedyjka. Co do 2012, to chyba nigdy nie widziałem filmu o głupszym scenariuszu

dawo160496

Heh, ja odwrotnie widzialam "1000" glupich scenariuszy, nie mowie, ze Jutro bedzie futro bylo zle, tylko Cusack za bardzo mi tam nie pasowal, reszta byla ok.

nadzia_filmaniak

mi ogólnie Cusack nie pasuje w komediach a po 2012 można było się spodziewać że szału nie będzie .

D3Mania

Oooo, komedie wydaje mi sie , ze sa dla niego stworzone! ale to tylko moje skromne zdanie :)

nadzia_filmaniak

Stworzone komedie są dla Jima Carreya :) a Cusack raczej się z nim nie równa ale za to znacznie lepiej wypada w innych gatunkach jestem ciekaw filmów z nim z tego roku :)

D3Mania

Oczywiscie, ze jest wielu lepszych komediowych aktorow, ale powiesz mi , ze -w Ulubiencach Ameryki czy Przeboje i Podboje byly az tak zle zagrane przez Johna???

nadzia_filmaniak

Były bardzo dobrze zagrane :) nie mówię że słabo gra w komediach ale po prostu bardziej go widzę w innych gatunkach

presence

Też się zdziwiłam, że nie ma swoim koncie ani jednej nagrody..Szkoda.. uwielbiam tego aktora, po prostu ma cos w sobie... No ale może jeszcze nie jest za późno..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones