PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=703747}

Lovebird

Çalıkuşu
8,0 81
ocen
8,0 10 1 81
Çalıkuşu
powrót do forum serialu Çalıkuşu

odcinki

ocenił(a) serial na 9

Ja też bym prosila polskie napisy i czy ktos wie ile jest odcinków ?

mendi9

Odcinków jest chyba dziewięćdziesiąt ale tak na sto procent ,to nie wiem.
I również dołączam się do prośby o polskie napisy a także gdyby jakaś dobra dusza przypadkiem wiedziała gdzie mogę obejrzeć,tudzież kupić,tudzież gdyby ktoś był przypadkiem w posiadaniu wszystkich odcinków jakie nakręcono po odcinku trzydziestym i zechciał mi ich użyczyć,to będę dozgonnie wdzięczna.

rrr_Angel

W jednym sezonie na pewno jest trzydzieści odcinków,kłopot w tym że nie wiem czy wyszły jakieś kolejne sezony bo z tego co czytam Kanal D miał zakończyć emisjię tego serialu.

rrr_Angel

pierwszy sezon ma 30 odcinków.. niestety pomimo planów na emisję kolejnego, serial został zakończony na pierwszym sezonie :(

mendi9

niestety nie ma polskich napisów... nawet na angielski przetłumaczono tylko 6 ale jeśli znasz rosyjski(nawet słabo) to możesz bez problemu obejrzeć na youtube :D

smerelerk

Serial dostępny jest z polskimi napisami na fb na profilu grupy Kara Sevda Napisy PL https://www.facebook.com/KarasevdaNapisyPL/?fref=ts

LauraMichalina

:D fajnie, że jest już tłumaczony na polski. Ja co prawda dawno już obejrzałam z rosyjskim dubbingiem ale może inni też pokochają Czyżyka :D

smerelerk

Grupa zaczęła dopiero tłumaczenie- 3 odcinki są już dodane. Ja obejrzałabym z chęcią już teraz, ale mam mam kilka seriali, które zaczęłam, więc Calikusu jest " na kiedyś tam" :)

smerelerk

Grupa zaczęła dopiero tłumaczenie- 3 odcinki są już dodane. Ja obejrzałabym z chęcią już teraz, ale mam mam kilka seriali, które zaczęłam, więc Calikusu jest " na kiedyś tam" :)

ocenił(a) serial na 10
LauraMichalina

Jest 5 odcinków po polsku, a na dzien dzisiejszy (27.03.2017) 18 po angielsku (napisy), więc można oglądać. Czekam na kolejne. Strzyżyk jest genialny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones