PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042364}

1670

8,0 92 214
ocen
8,0 10 1 92214
7,8 34
oceny krytyków
1670
powrót do forum serialu 1670

Mało śmieszny

ocenił(a) serial na 5

Ogólnie lecą z humorem szeroko, zarówno po zaściankowości, jak i feminizmie, czy ekoterroryzmie. Sęk w tym, że jakoś mnie taka formuła paradokumentu mało śmieszy. Większość żartów jest wysilona i trąci sucharem. Niby akcja dzieje się w XVII wieku, a jednak rzeczywistość jest współczesna, co sprawia mało wiarygodne wrażenie. Drętwość serialu nieco maleje od 3 odcinka, ale pomimo, że niby są śmieszne momenty, to jakoś prawdziwej salwy śmiechu nic u mnie nie wywołało.

ocenił(a) serial na 10
amazka

Na tym polega dowcip całego tego serialu że współczesność została
"wklecona" w 1670. A 3 odcinek uważa za najgorszy w całym serialu i zwątpiłem żeby później bawić się wyśmienicie.

Kazek_8

Odniesienia do współczesności w "1670" nie zostały tam "wklecone". One zostały tam wepchnięte na przysłowiowego "chama", wbite dodatkowo młotem, a całość sklejono na ślinę. A najgorszym odcinkiem jest ten finałowy.

ocenił(a) serial na 10
amazka

Gratuluję dretwoty

amazka

Przeczytałem cały ten wątek, serialu jeszcze nie oglądałem. Ale mogę powiedzieć jedno. Właśnie przez takich ludzi jak Ci co tutaj krytykują ten serial nie mamy w Polsce dobrego kina. Mam na myśli ludzi gburowatych, zadufanych w sobie, kt órzy w każdej dyskusji muszą odnieść się do polityki lub historii i to są w sumie jedyne tematy jakie ich interesują... bo tak ich wychowali rodzice, a no tak i jeszcze religia bo co niedziela do kościoła... I nie chodzi tu tylko o ten serial czy w ogóle tylko o komedie, bo to się tyczy każdego gatunku. Jedyne co Was bawi lub zadowala to idealnie odwzorowane historycznie filmy o Polsce, jeszcze najlepiej przegadane w połowie o polityce. Ewentualnie mdłe, szarobure wywodzące się z PRLowskiego Misia czy innego U pana boga za piecem. Niektórzy tutaj chcąc zrobić z siebie guru komedii odnoszą się do Monty Pythona *sic* z lat 70tych czy oryginalnego the office. Wiem, że są to produkcje kultowe i mają swoją "duszę" ale na miłość boską, tam humor jest równie głupkowaty jak w niektórych odcinkach kiepskich czy w tym tutaj serialu (wnioskuję po opiniach).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones